Czas mija….

 • Napisane 19 czerwca 2015 o 20:22

Dawno mnie nie było.
Żyję jeszcze ;) badam się i walczę z biurokracją medyczną.

Flo umarł….. za chwilę minie rok, jak go nie ma….
Tak dawno go nie widziałam a czas tak biegnie…..
Tęsknie.

Teraz walczę o siebie. A czas mija.

Komentarze (5) do Czas mija….

 1. ~maria pisze:

  Cieszę się,że Pani żyje!!!:):)
  Cisza była niepokojąca…
  Proszę napisać o swoim zdrowiu bo dla ludzi którzy przeszli wycięcie czerniaka jest Pani przykładem,ze czerniak to nie wyrok.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka:)

 2. ~Barbara pisze:

  O, jak bardzo się cieszę, że Pani napisała. Wchodzę czasami na Pani bloga – a tu od dawna cisza, taka niepokojąca. Miałam czerniaka wyciętego 2 lata temu, wszystkie badania do tej pory ok, ale kolejne znamię się pojawiło miesiąc temu, właśnie jestem po wycięciu i czekam na wynik badania his-pat. Czerpię wiarę i nadzieję z Pani bloga – proszę pisać, bo jestem w strachu, że coś się złego z Panią dzieje. Wyrazy współczucia po stracie przyjaciela.
  Życzę wszystkiego co najlepsze :)

 3. ~Marjanna pisze:

  Moja kochana Luiczko!!!! Zniknęłaś mi z forum dds i tu dawno śladu nie było, ale wreszcie!!!! Kocham Cię dziewczynko! Jesteś w moich myślach cały czas.
  Marjanna z dds

 4. ~Marjanna pisze:

  Moja kochana Luiczko!!!! Zniknęłaś mi z forum dds i tu dawno śladu nie było, ale wreszcie!!!! Kocham Cię dziewczynko! Jesteś w moich myślach cały czas.
  Marjanna

 5. ~Joanna pisze:

  Luika,

  Napisz prosze jak sie czujesz. Czy stosujesz jakiesz diety antynowotworowe?
  Moj moz niedawno zostal zdiagnozowany z czerniakiem zlosliwym, naciek 6.5mm, Clar IV, makroprzerzut do wezlow chlonnych pod lewa pacha – jest juz po operacji wyciecia wezlow i poszerzeniu pierwszeko ciecia. Bardzo sie martwie o niego. Zaproponowali mu immunoterapie – czy moze wiesz cos na ten temat. Pozdrawiam. J

Dodaj komentarz


 • RSS